Ünlü oyuncu kaza geçirdi, araç alev aldı: Ağır bakımda

Köstebek, Liderin Adamları, Altı Gün Yedi Gece üzere sinemalarda aldığı rollerle tanınan ünlü Hollywood oyuncusu 53 yaşındaki Anne Heche trafik kazası geçirdi.

Heche’nin meskenine kendi otomobiliyle çarptığı ve çarpma sonucu çıkan yangında oyuncunun ağır yaralandığı kaydedildi. Oyuncunun kazadan evvel de otomobilini çok süratli kullandığı ve birkaç yere çaptığı trafik kameralarına yansıdı. Ayrıyeten Heche’nin kazadan birkaç saat evvel içki şişesiyle görülmesi tartışmalara neden oldu.

Araç alev aldı

Birkaç yere çarptıktan sonra konutuna varan lakin çok süratli bir halde garaj kapısına çarpan ve alev alan otomobilin içindeki yıldız oyuncunun ağır yaralandığı belirtildi.

ABD televizyonları olay yerinden canlı yayın yaparken, Hürriyet’in haberine nazaran, Fox11 LA isimli kanal oyuncunun sırtındaki yanıkların açıkça görülebileceği bir halde sedyeyle ambulansa bindirildiği anı görüntüledi.

Zaman vakit geçirdiği ruhsal problemlerden açık yüreklilikle bahseden bir oyuncu olan Heche, oynadığı birçok Hollywood sinemasının yanı sıra, son yıllarda dijital platformlar için çekilen dizilerde de rol alıyordu.