Shiba Inu Rekor Kırarken, Bu Meme Coin’den Gizemli Paylaşım!

Shibburn verileri, son 24 saat içinde yakılan Shiba Inu miktarında önemli bir artış olduğunu gösteriyor. Veriler, yanma oranında yaklaşık yüzde 500’lük bir sıçrama olduğunu ortaya koyuyor. Bu arada, piyasada gündem yaratan bir diğer meme conin’i BONK, gizemli bir paylaşım yaptı.

Shiba Inu yanma oranı rekor kırdı!

Meme coin Shiba Inu, haftaya girerken yanma oranında olağanüstü bir sıçrama gördü. SHIB yanma takipçisi Shibburn’ün verilerine göre, yanma oranı son 24 saat içinde yaklaşık %500 arttı. Bu da dolaşımdan çıkan SHIB token sayısında önemli bir artışa işaret etti. Özellikle veriler, artışın 264 milyondan fazla SHIB tokeninin ölü cüzdanlara gönderilmesinin ardından geldiğini gösteriyor. Ayrıca veriler, “Oxa9d…3e43” adlı bir cüzdanın, yakılmak üzere gönderilen SHIB’lerin büyük bir kısmına katkıda bulunduğunu ve 261 milyondan fazla tokenin bu cüzdandan aktarıldığını ortaya koyuyor.

Son artış, Shiba Inu topluluğunun token fiyatını artırma çabalarının altını çiziyor. Daha da önemlisi, topluluk üyeleri, dolaşımdaki toplam SHIB token sayısını azaltarak token talebinin artmasını bekliyor. Son 24 saat içinde yakılan toplam miktara eklenen cüzdan sayısı, topluluğun kolektif deflasyonist çabasını yansıtıyor.

SHIB fiyat performansı

Bununla birlikte, yakma oranındaki yüksek sıçramaya rağmen, Shiba Inu fiyatı bu artıştan nispeten etkilenmiş görünüyor. SHIB, Pazartesi gününün ilk saatlerinde yukarı yönlü bir dalgalanma yaşadı. Ancak, o zamandan beri mevcut seviyelere ulaştıktan sonra burun üstü çakıldı. CoinMarketCap verilerine göre, token son 24 saat içinde %0,93’lük bir düşüş gördü.

Haftalık grafikte token, kripto piyasasında geçen haftadan bu yana yaşanan yavaşlamanın ortasında %4,83 düşüş gösterdi. Bununla birlikte, geçtiğimiz 30 gün içinde Shiba Inu, %4,8 oranında artış kaydetti. Öte yandan, Kasım ayının başlarında kaydettiği en yüksek seviyelerden önemli ölçüde aşağı kaydı. Bu arada, işlem hacimleri son 24 saatte %81’lik bir artışla önemli ölçüde yükseldi. Bununla birlikte, Shiba Inu piyasa değerine göre 19. sıradaki kripto para birimi olarak kalmaya devam ediyor. Token, meme coin kategorisinde Dogecoin’den sonra en büyük ikinci ağ konumunda.

Meme coin’i Bonk (BONK) bir duyuru yapacağını paylaştı

Bonk, meme coin kategorisinde gerilerde olsa da son zamanlarda yaptığı çıkışla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Özellikle dev kripto para borsası Binance’ın vadeli işlemlerde listelemesi BONK’u aya yolculuğuna çıkardı. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, meme coin’i son 1 ay içinde %500 artış kaydetti. Bununla birlikte, bugün kırmızı bölgede işlem görüyor. Bu gelişmelerin ortasında Bonk ekibi, bir resim eşliğinde bir ‘duyurunun’ duyurusunu yaptı. Bu paylaşımında ağzında bir sigara ve elinde bir cep telefonu ile Shiba Inu ırkı bir köpek resmine yer verdi. Buna ilaveten şu açıklamayı yaptı:

Bugün yapılacak duyuruya bakarak ve toplumun tepkisini bekleyerek…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir