İki gündür kayıp olan gencin cesedi falezlerde bulundu

Antalya’da ailesinin 2 gündür kayıp olarak aradığı gencin cesedi dünyaca ünlü falezlerin tabanında bulundu. Kimi vatandaşların canları kıymetine olayı görüntülemek için uğraş vermesi ise ‘pes’ dedirtti.

Antalya Muratpaşa’da 2 gündür kayıp olarak aranan Okuz Kaan Caner (22), polis, itfaiye ve AFAD grupları tarafından aranmaya başlandı. Gencin telefonundan alınan son sinyallerin Konyaaltı Caddesi üzerindeki falezler bölgesinden geldiğini gören gruplar, aramalarını bu noktaya ağırlaştırdı.1

Bugün sabah saatlerinde bölgeye gelerek dron takviyeli arama çalışması gerçekleştirildi. Yapılan aramalar sırasında falezlerin 15 metre aşağısında hareketsiz halde yatan bir kişi fark edildi.

İhbarın akabinde olay yerine gelen sıhhat takımları şahsın öldüğünü belirledi. Yapılan incelemede şahsın iki gün evvel ailesi tarafından hakkında kayıp ihbarı verilen genç olduğu tespit edildi.

MERAKLI VATANDAŞLAR ‘PES’ DEDİRTTİ

Olay yeri inceleme gruplarının çalışmalarının akabinde itfaiye grupları tarafından getirilen basket sedyeye alınan gencin cesedi, yaklaşık 300 metre elde taşınarak halat yardımı ile üst çekildi.

Bu sırada tekrar cesedi cep telefonu ile çekmek isteyen vatandaşlar ‘pes’ dedirtti. Ceset İsimli Tıp Kurumuna kaldırılırken, polisin olayla ilgili incelemesi devam ediyor.