Çocuğunun Ultrasonunu Atatürk’e Benzeten Gonca Vuslateri Bebişin Cinsiyetini ve Adını Sonunda Açıkladı!

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri’nin hamile olduğu haberini alalı bir süre oluyor bildiğiniz gibi. Geçtiğimiz haftalarda ultrason fotoğrafını paylaşarak ‘Atatürk ölmedi, benim içimde yaşıyor’ diyen Vuslateri, Muhabir Online’a verdiği röportajda bebeğinin cinsiyetini sonunda paylaştı. Bununla da kalmayıp adını da açıkladı!

Kaynak: https://www.instagram.com/reel/C01XVP…

Farklı tarzı, kendine has mizah anlayışı ve dobralığıyla tanıdığımız Gonca Vuslateri, Türkiye’nin sevilen oyuncuları arasında bildiğiniz gibi.

1998 yılında Ruhsar dizisi ile başladığı ekran hayatında pek çok fenomen yapımın içinde izlediğimiz Vuslateri, Yalan Dünya dizisindeki Eylem ve Vasfiye Teyze karakterleriyle büyük beğeni toplamıştı. Yarattığı iki karakter aradan yıllar geçmesine rağmen hala fenomenliğini koruyor.

Son olarak Burak Deniz ve Hande Erçel’in başrolünü paylaştığı Bambaşka Biri dizisinde Sedef Atılbay karakterini canlandıran Vuslateri, bir de “Cenazemize Hoş Geldiniz” filmi ile gündeme geldi.

Geçtiğimiz akşam filmin galasında muhabirlerle sohbet eden Vuslateri, bebeğinden ve beklenen düğününden bahsetti.

Aranızda bilmeyenler varsa, Ekim ayında Gonca Vuslateri’nin hamile olduğuna ilişkin birkaç haber gündeme gelmişti.

Tabii Gonca Vuslateri doğrulayana kadar bu haber yalnızca iddia niteliğinde gündemde dolaşıyordu. Ardından Birsen Altuntaş ‘İki buçuk aylık hamile’ haberini yapmıştı. Gonca Vuslateri ise doğrulamıştı.

Bir dönem anne olmak istediğini söyleyen, ardından “Anne olmak istemedim” diyen Vuslateri’nin açıklamaları kafa karıştırmıştı.

Kendisi çıkıp ‘Hala aynı fikirdeyim.. sadece gelene “git” demiyorum. Bu da seçimim’ demişti. 

Hamilelik haberlerini doğrulaması da tam olarak kendi tarzında olmuştu:

‘Evet, hamileyim. Bilinmesi için erken bir dönem. İşe gidip geliyorum, ortamım sakin. Kadın olduğum için doğurma özelliğim var zaten.. öncelikle şaşkınlığa son vereyim. Yani bu genelde olabiliyor.’

Kasım ayında Gonca Vuslateri’nin yine bebeğiyle ilgili yaptığı bir paylaşım gündemi adeta sallamıştı.

Ultrasona bakıldığında ay ve yıldız simgesini andıran bebeğini paylaşan Gonca Vuslateri, ‘Atatürk ölmedi ve benim içimde kesin yaşıyor…’ açıklamasını yazmıştı.

Geçtiğimiz akşam filminin galasına katılan Gonca Vuslateri, bebeğinin cinsiyetini ve adını da açıkladı!

Kız çocuğu olacağını paylaşan Gonca Vuslateri, adını da Asya koymak istediğini söyledi. ‘Günahsız bir can neticede. Bakalım heyecanla bekliyoruz kendisi ne zaman sahne alacak… Kız oldu.  Kalbim çok Asya’dan. Ben çok ciddi bir Selvi Boylum Al Yazmalım hayranıyım. Çocukluğumdan beri Asya kardeşim olsun, olmadı Asya çocuğum olsun… Asya’ya doğru gidiyoruz.’

Daha sonra düğünü ne zaman yapacakları sorulunca, doğumdan sonra istediğini ve Eylül-Ekim gibi olmasının daha güzel olacağını düşündüğünü dile getirdi.

‘Levent’e kalsa bir düğün olsa iyi olur artık yani. Çok istiyorum da yani, bu kıyafetin içinde bile ben çile çekiyorum. Olacak iş gibi değil duruyor. Eylül olsa, doğumdan sonra daha rahat ederim diye düşünüyorum. Dolayısıyla Eylül-Ekim gibi olsa bence daha güzel olur diye düşünüyorum. Ben istemiyorum abi 500 kişi bir düğünün içinde. Sessiz sakin bir kuytu köşede ikna olursa evlenirim.’

Röportajın tamamını buradan izleyebilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir