Alperen Duymaz kimdir? Alperen Duymaz’ın eşi kimdir?

Alperen Duymaz, 1992 Ankara Mamak doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Kısmı mezunu olan Duymaz, Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile oyunculuğa adım attı. Bodrum Masalı dizisiyle yıldızı parlayan Alperen Duymaz, Çukur isimli dizide “Emrah Amir” karakterini canlandırdı..

2019 yılında Çarpışma dizisinde rol alan Duymaz, 2020 yılında Show TV’de yayınlanan Zemheri isimli dizide “Ayaz” karakterini canlandırdı. Alperen Duymaz son olarak FOX’ta yayınlanan Son Yaz isimli dizide oynadı.

ALPEREN DUYMAZ’IN OYNADIĞI SİNEMALAR

Alperen Duymaz, Direniş Karatayisimli sinemada Kutay karakteri ile başrolde yer almıştır.. Duymaz, şu sıralar çekimleri devam eden ‘Kül’ isimli sinemada yer alıyor.

ALPEREN DUYMAZ’IN EŞİ KİM?

Alperen Duymaz, 2020 yılında sessiz sedasız bir biçimde Kübra Kelkit ile evlendi. Alperen Duymaz’ın eşi Kübra Kelkit’in öğretmen olduğu biliniyor. O devir Alperen Duymaz, Çankırı’da öğretmenlik yapan çocukluk aşkı Kübra Kelkit’ten daha fazla farklı kalmamak için düğününü öne alarak resmi nikah kıydığı, böylelikle Kelkit’in eş durumundan İstanbul’a tayin olduğu argüman edilmişti. Şu sıralar çiftin boşanma basamağında olduğu tez ediliyor. Kübra Kelkit’in Alperen Duymaz’ın hayatına ayak uyduramadığı bu yüzden de boşanmanın eşiğine geldikleri argüman ediliyor.