Akşener: Vallahi Zanax kurtarmaz öyle vaziyette

Akşener’den konuşmasında Bahçeli’ye verdiği mermi yanıtında da esprili bir dil kullandı. Akşener “Muhteremler kafa gitti kafa, işte böyle saçma sapan konuşmalarla bu ülkede Sinan Ateş katledildi, buna yuh.” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Kılıçdaroğlu’nun ittifak ortakları müebbet ya da vücutlarına mermi alır” açıklaması Millet İttifakı’ndan tepki almıştı.

Akşener, Manisa’daki konuşmasında Cumhur İttifakı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski koruması Hasan Yeşildağ’ın kardeşi Ali Yeşildağ’ın ‘rüşvet’ iddialarına ilişkin olarak da, “Ali Yeşildağ bir açıklama yaptı. Antalya Havalimanı, 3 milyar bir yerde Euro geçiyor. 3 milyar Euro’ya bir kankaya veriliyor. İşletmenin satışı. Başka bir firma 5 milyar Euro veriyor. Onun dosyasından evrak çalınıyor, öbürüne 3 milyar Euro’ya veriliyor. Ali Yeşildağ deyimine göre 1 milyar dolarcık, onun deyimiyle Tayyip Abi tarafından alındığını söylüyor. Bu ülkenin Cumhurbaşkanı, 1 milyar dolar bu ülkenin parasının alınıp cebine atıldığına dair bir iddia var, sen bizi mezara gömecek yerde böyle bir iddianın doğru olmadığını anlatsana milletimize” dedi.

Akşener konuşmalarından satır başları

“Elbette sizin helal oylarınızla ben başbakan olacağım. Çünkü millet velinimettir.

Millet patrondur. Dolayısıyla siz isterseniz bir oy Kemal’e bir oy Meral’e verilirse 13. Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ben de Başbakan olacağım demektir. “Başbakan Meral” tezahüratı birilerinin sinir sistemini laçka etti, vallahi Zanax kurtarmaz öyle vaziyette!

Akşener’den Bakan Bozdağ’a: Ne ara o cıvık cıvıklıkta sen FETÖ düşmanı oldun muhterem?
Biri çıktı dedi ki, çok komikler ya, biz kazanırsak FETÖ kazanacakmış. Ben 8 sene Meclis yönettim. FETÖ kazanır diyen abi girişir övmeye FETÖ’yü, saygılarını gönderir. Ne ara o cıvık cıvıklıkta sen FETÖ düşmanı oldun muhterem?

Bir kere güleceksiniz yeteri kadar yoruldunuz. Ben bunları tekrar ediyorum inan Cem Yılmaz hava gazı kalır, çok severim kendisini ama bunların söylediklerinin yanında ciddi söylüyorum o bile bulamıyor bunları.

Burası kazanırsa biz şampanya patlacakmışız. O abiler kazanırsa tertemiz alınları seccadeye değecekmiş. Soru şu, haram yiyen, kul hakkına el uzatan, 6 yaşındaki kızları evlendiren, çocuklara tecavüz edilen, taciz edilen bir dönemde, kadınlar öldürüldüğünde, kıyafeti şöyle, şurada neden bulundun denilen bir dönemde, tek bir yüzükle başlayıp gemiciklerin dibine vurulmuş ülkede, kul hakkına uzatılmış bir dönemde senin alnının neresi temiz, kapkara alınlarınız kapkara!

Asayişimizden sorumlu adam erkek erkeğe evliliğe taktı. Fantezide sınır yok; erkeklerle hayvanların evliliğini de serbest bırakacakmışız. Psikiyatristler tedavi etmeli. Hiçbirinin cezai ehliyeti kalmadı, şu anda ülkeyi yönetecek durumda değiller!

Bir tanesi var, yaşlı başlı abi, İstiklal Marşı’nı kağıttan okudu, belki görmemiştir; size vatan düşmanı dedi. Kendileri de istiklal mücadelesi veriyormuş.Böyle bir rezilliklerle dolu bir seçime ilk defa gidiyoruz. Sonra Recep Bey devreye girdi. Ne bereketli kadınım. Beni Gabar’a, sayın Kılıçdaroğlu’nu Cudi’ye gömecekti. Gabar’da mezar kazılırken petrol bulundu acaba Cudi’de ne bulacaklar?

MERMİ YANITI: HESABI SORULACAK

Küçük ortak ondan geri kalır mı o da hepimizi gömdü, sonra dedi ki bunların vücutlarına birer mermi. Muhteremler kafa gitti kafa, işte böyle saçma sapan konuşmalarla bu ülkede Sinan Ateş katledildi. Buna yuh!

Gencecik bir akademisyen katledildi. Öyle enterasan ki azmettirenler belli, katiller belli, teröristlerin ayak numarasını bilenler kulak üstüneyan gelip yattılar. Sayın Erdoğan her şeyi bilir o da yan gelip yattı. Sinan Ateş’in katli ortalık yerde kaldı.

Ben söz veriyorum, şart olsun, yemin olsun ki hem azmettiricileri hem katillerinden hesap sorulacak hem de nasıl bir hesap!

ALİ YEŞİLDAĞ İDDİALARI: DOĞRU OLMADIĞINI ANLATSANA

Ali Yeşildağ bir açıklama yaptı. Antalya Havalimanı, 3 milyar bir yerde Euro geçiyor. 3 milyar Euro’ya bir kankaya veriliyor. İşletmenin satışı. Başka bir firma 5 milyar Euro veriyor. Onun dosyasından evrak çalınıyor, öbürüne 3 milyar Euro’ya veriliyor. Ali Yeşildağ deyimine göre 1 milyar dolarcık, onun deyimiyle Tayyip Abi tarafından alındığını söylüyor.

Bu ülkenin Cumhurbaşkanı, 1 milyar dolar bu ülkenin parasının alınıp cebine atıldığına dair bir iddia var, sen bizi mezara gömecek yerde böyle bir iddianın doğru olmadığını anlatsana milletimize.

İşte 14 Mayıs günü buna karar vereceksiniz. 14 Mayıs akşamı bu harami düzeni ortadan kaldıracağız.Patates-soğan, güle güle Erdoğan.

Suriyeliler iki yıl içinde gidecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir