Adalar vapurunda yer hengamesi

Adalar vapurunda iki yolcu oturma yeri nedeniyle arbede etti. Arbede sırasında bayan yolcunun tartaklandığını gören öbür yolcular müdahale etti. Vapurda arbede eden yolcular polis tarafından gözaltına alındı. 

Bayram tatili nedeniyle yoğunluk yaşanan Adalar-Kadıköy-Eminönü vapurunda geçen pazartesi akşamı saat 20.00 sıralarında bayan ve erkek yolcu ortasında oturma yeri yüzünden tartışma yaşandı. Kelamlı tartışma arbedeye dönüştü.

Kadın yolcunun darbedilmeye çalışıldığını gören öbür yolcular müdahale etti. Yolcular, erkek yolcuyu durdurmaya çalışınca, hengame büyüdü. Ortalarında çocukların da bulunduğu öbür yolcular endişe ve panik yaşadı. İhbar üzerine Kadıköy iskelesine deniz polisi ve bekçi sevk edildi.

KAVGAYA KARIŞANLAR YAKA PAÇA GÖZALTINA ALINDI

Kavganın yaşandığı Adalar vapuru Kadıköy iskelesine yanaştı. Arbedenin ortasında kalan bebek de, vazifeliler tarafından iskelede bekleyen bekçiye verilerek müdafaa alındı. İskelede bekleyen polis grupları ve bekçiler hengameye karışanları yaka paça, yere yatırarak gözaltına aldı.

Vapurdaki öbür bir yolcu o anları cep telefonu kamerası ile görüntülendi. Bayan yolcunun kendisini darbetmeye çalışan bireyden şikayetçi olduğu öğrenilirken, arbedeye karışanlar tabirlerinin akabinde özgür kaldı.